Sister and Nanny

Hakkımızda

SISTERS & NANNY

Uzun süredir iş hayatında bulunan, farklı sektörlerdeki işveren ve çalışanlar ile çok farklı deneyimlere sahip kişiler tarafından kurulan Sisters and Nanny Bakıcı ve Danışmanlık şirketi, bebek ve çocuk bakıcısı ve ev işlerine yardımcı arayan ailelerimize danışmanlık hizmeti vermektedir.

Alanında uzman ve profesyonel bir ekiple gece gündüz demeden çalışıyor, sizin için doğru adayları bulabilmek adına portföyümüzde bulunan iş arayan adaylar arasından detaylı bir çalışma yapıp tüm adaylar ile öncesinde görüşüp ihtiyacınıza uygun adaylar ile görüşme yapabilmenizi sağlıyoruz.

Sevdikleriniz emin ellerde…

Vizyonumuz & Misyonumuz

Sisters & Nanny, ailelerimizin hassasiyetini bilen beklentilerini anlayan, aynı zamanda kurucularının anne-baba kimliklerinin de katkıda bulunduğu deneyimli insan kaynakları şirketidir.

Yıllarca farklı sektörlerde çalışmış bir doktor baba ve bir işletmeci annenin ortak girişimi ile kurulmuş firmamıza aynı zamanda eğitim camiasında 20 yıldan uzun süre ile ingilizce öğretmenliği yapmış uzmanımız da destek vermektedir.

Öncelikli kuruluş sebebimiz, aynı zamanda ebeveyn olmamızın da etkisiyle, çalışan anne-babalara yardımcı olabilmek adına bebek, çocuk bakımı ve ev hizmetleri konusunda yardımcı bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı - dadı ve temizlik görevlileri konusudur. 

Yaşadığımız dönemde, çocuklarımızın anadilleri dışında farklı bir dili konuşarak-öğrenerek büyümeleri ilerleyen yaşlarda kendileri için avantaj yaratmaktadır. Bu durumun bilincinde olan ailelerimiz, son dönemde akıcı bir şekilde ingilizce konuşabilen, anadili ingilizce olan yada okudukları okullarda iyi seviyede ingilizce eğitim almış yabancı uyruklu bebek-çocuk bakıcısı ve yardımcılar ile çalışmayı tercih etmektedir. 

Bizler kurum olarak farklı ülkelerden (Filipin, Nepal, Nijerya, Gana, Kenya, Uganda gibi) pek çok ülkeden iş arayan adayları bünyemizde bulundurmaktayız.

Adaylarımız özenle seçilmiş, işlerinde profesyonel ve yeterli referanslara sahip kişilerden oluşmaktadır.

Amacımız ailelere olabildiğince kaliteli iş gücünü sağlayabilmektir.

Saygılarımızla.

Bakıcılarımız

Türk ve yabancı yüzlerce bakıcı adayımız arasından sizler için uygun olanları seçer, sağlık taramalarını yaptırır ve sizlerle tanıştırırız.

Sağlık Kontrolleri

Bakıcılarımızın sağlık kontrolleri EUROMED Görüntünleme ve Tanı Merkezi ve TETRA Tıp Labaratuvarı’nda uzman hekimlerce yapılmaktadır.

Çalışma Yöntemimiz

Size uygun adaylarımız ile tanışıtırılırsınız ve onaylamanız sonrasında sözleşmeniz hazırlanır. 1 maaş ücreti kadar hizmet bedeli ödersiniz.

Ekibimiz

Dr. Levent DOĞANAY

Dr. Levent DOĞANAY

Kurucu Ortak
Yeşim Yıldız ÇEVİK

Yeşim Yıldız ÇEVİK

Kurucu Ortak / CEO
Elif DOĞANAY

Elif DOĞANAY

Eğitim Danışmanı

Bizim İçin Ne Dediler?